Kabina ciszy KC-120

Firma audioprotetyczna DOR_MED  z tradycją od 1992 wraz z IBF Group oferuje Państwu kabinę przeznaczoną do badań audiometrycznych. Z uwagi na niewielkie rozmiary możliwe jest zamontowanie jej w każdym nowym lub już istniejącym gabinecie audioprotetycznym. Budowa kabiny jest wielowarstwowa, co gwarantuje wysokie walory izolacyjne oraz modułowa. Jej konstrukcja składa się z 6 segmentów, wykonanych z trwałych materiałów, co ułatwia montaż i pozwala na wielokrotne, szybkie przenoszenie kabiny do innego gabinetu. Zewnętrzna płyta drewnopodobna jest zmywalna i plamoodporna. Obudowa zewnętrzna standardowo wykonywana jest w jednym z 4 kolorów. Na życzenie klienta istnieje możliwość indywidualnego doboru jej koloru. Narożniki ścian wykończone są aluminiowymi kątownikami podnoszącymi walory estetyczne i zapobiegającymi mechanicznym uszkodzeniom. Wewnątrz modułów użyto najnowocześniejszych materiałów dźwiękochłonnych zapewniających doskonałą izolację akustyczną i niską wagę kabiny. Otwór okienny dla kontroli pacjenta oraz drzwi wejściowe umieszcza się w module wskazanym przez klienta. Pod otworem okiennym montowana jest półka na audiometr. Jej wymiary pozwalają na zamontowanie każdego audiometru. Wnętrze wykonane jest z estetycznej eko-skóry, dzięki czemu łatwo je utrzymać w czystości. Łagodne oświetlenie wewnętrzne stwarza przyjazny nastrój. Podłoga kabiny jest wielowarstwowa i antywibracyjna. Wejście do kabiny poprzedza podjazd dla wózków inwalidzkich. 

 

Nasza oferta jest adresowana do:

GABINETÓW AUDIOPROTETYCZNYCH, AUDIOLOGICZNYCH, LARYNGOLOGICZNYCH, OŚRODKÓW MEDYCYNY PRACY.

Na życzenie klienta kabiny wyposażamy w głośniki do badań w wolnym polu oraz audiometry i tympanometry, a także zestawy komputerowe za dopłatą.
Nasza oferta jest szczególnie adresowana do beneficjentów programów unijnych.

 

Dane techniczne kabiny ciszy:

 • wymiary zewnętrzne 120x120x210 cm
 • wymiary wewnętrzne 105x105x195 cm (±1cm)
 • waga – około 280 kg
 • okno – szyba trójwarstwowa 60x60 cm, szkło klejone hermetycznie
 • oświetlenie 230V 9W
 • konstrukcja zewnętrzna kabiny – płyta drewnopodobna
 • kolorystyka zewnętrzna: orzech, wiśnia, klon, olcha
 • wnętrze eko skóra, odcień wanilia
 • wentylacja – grawitacyjna – 4 otwory wnetylacyjne o średnicy 50 mm
 • mocowanie audiometru – pólka 80x50 cm
 • otwór na przewody do audiometru ø 60 mm
   

Zapytania oraz zamówienia prosimy kierować na adres:

Tel: +48 537 118 034   |  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Cena urządzenia w wersji KC-120 wynosi

13.200 zł plus VAT

Cena zawiera montaż u odbiorcy. Koszt transportu pokrywa odbiorca i wynosi on 1.23 zł za 1 km liczony od Bydgoszczy do odbiorcy i z powrotem. Dostawa urządzenia w terminie 3 tygodni od potwierdzenia przez dostawcę wpłaty zaliczki w kwocie 5 700 zł na konto dostawcy w banku PEKAO S.A. I Oddział w Bydgoszczy ul. Wojska Polskiego 20A, nr konta 67 1240 1183 1111 0010 0042 4854. Pozostała część płatna w dniu montażu kabiny na ww konto.