9 września w Rzeszowie, w Hotelu Hilton odbyła się konferencja ‘’Podkarpackie Forum Zarządzania w Farmacji’’.

Patronem honorowym tego wydarzenia była Okręgowa Podkarpacka Izba Aptekarska. To wydarzenie było również wspierane przez kilkunastu partnerów. Współorganizatorem konferencji była firma ActionMed.

W konferencji wzięło udział ponad 40 osób.

Spotkanie zostało zainaugurowane wykładem otwierającym pt. ‘’Zasady wystawiania i realizacji recept w pogramie senior 75+’’  poprowadzonym przez Dr n. farm. Natasze Staniak z Podkarpackiej Izby Aptekarskiej.

Następny wykład został poprowadzony przez Pana Roberta Wacha,specjaliste technologii Rowa z firmy ActionMed.

Kolejne wystąpienie pt. ‘’Sprawne zarządzanie apteką – Analizy danych/Procesy/Automatyzacja’’ poprowadził Pan Patryk Znarowski z firmy Invoconsulting. 

Po krótkiej przerwie kawowej, która była także idealną okazję do zadawania pytań prelegentom, odbyły się wykłady dotyczące tematyki dotacji i inwestycji w aptece.

Jeden z nich poprowadził Pan Kamil Dejnarowicz, DLL Financial Solution Partner i dotyczył on finansowania Inwestycji w Aptece, a tematykę Dotacji Unijnych w perspektywie lat 2016-2020 poruszyła Pani Marta Świerczyńska z firmy Prospect Perfect.

Wydarzenie zostało zakończone wykładem przedstawicielek Kancelarii APDK – Pani Agnieszki Pietrzak oraz Pani Dominiki Kołodziejskiej – Koza pt. ‘Kontrole NFZ i WIF w Aptece oraz Zakaz reklamy aptek po latach funkcjonowania ustawy prawa farmaceutycznego’’.

Podsumowując, w Podkarpackim Forum Zarządzania w Farmacji wzięło udział ponad 40 osób, 6 firm oraz 7 prelegentów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom i uczestnikom, a także zachęcamy do uczestnictwa w naszych kolejnych konferencjach.