Zapraszamy do udziału!

Więcej szczegółów - Zapraszamy do kontaktu!
mail:  
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | Tel: +48 537 117 992 | Facebook Facebook

(Czynne od godziny 11:00 do 20:00) 

 

Akademia Managera Ochrony Zdrowia to dwudniowa konferencja dedykowana dyrektorom, managerom i osobom zarządzającym podmiotami medycznymi różnych działów. Konferencja jest miejscem wymiany doświadczeń, budowania relacji biznesowych oraz prezentacji sprawdzonych rozwiązań zmierzających do dynamicznego rozwoju placówek medycznych.

Nasi paneliści i prelegenci - praktycy zarządzania, osoby nadzorujące pracę klinik leczniczych, eksperci z zakresu organizacji, sprzedaży, prawa w ochronie zdrowia i marketingu medycznego, cyberbezpieczeństwa, kontraktowania z NFZ i dziedzin pokrewnych - to uznane autorytety, najbardziej zaangażowane w rozwój ochrony zdrowia w Polsce.

 

 NOWY TERMIN W PRZYSZŁYM ROKU - 16-17 LISTOPADA 2024

Szanowni Państwo,

Problem roszczeniowości Pacjenta w Polsce oraz świadomość swoich Praw to co raz częstsza problematyka, która pojawia się zarówno w kuluarach grup lekarskich jak i pielęgniarskich. Jest to także niejednokrotnie co raz bardziej złożony problem, powiązany z roszczeniowością i próbą dochodzenia swoich Praw przez Pacjentów. Dodatkowo sytuacja pandemiczna sprawiła, że Pacjenci próbują co raz częściej dochodzić swoich i praw.

Ogólnopolskie Kongres Praw Lekarza to czas i miejsce dla całej kadry związanej z medycyną – managerskiej, lekarskiej i pielęgniarskiej, kosmetologicznej, gdzie grono prawników z najlepszych kancelarii oraz ekspertów przekaże kluczową wiedzę w zakresie problematyki Praw Pacjenta, Praw Lekarza, Lekarza Dentysty czy Kosmetologa. Podczas tegorocznej edycji Konferencji porozmawiamy również o najtrudniejszych przypadkach oraz aspektach prawnych, jakie dotykają Polską służbę zdrowia w obszarze Pacjenta. Już dzisiaj zapraszamy do zdobycia wiedzy, która niejednokrotnie może być dla Państwa receptą na sukces.

Podczas Kongresu nie zabraknie prawa, nie zabraknie przykładów, nie zabraknie danych i statystyk, ale co najważniejsze! Nie zabraknie dialogu, rozmów oraz wysnucia wniosków na przyszłość!

PROFIL UCZESTNIKÓW:

LEKARZE RÓŻNYCH SPECJALIZACJI, LEKARZE STOMATOLODZY, LEKARZE MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, INDYWIDUALNE PRAKTYKI LEKARSKIE, KADRA PIELĘGNIARSKA, PEŁNOMOCNICY DS. PRAW PACJENTA, MANAGEROWIE MEDYCZNI, KADRA ZARZĄDZAJĄCA, DYREKTORZY SZPITALI, SPZOZÓW, PRZYCHODNI, KOSMETOLODZY ESTETYCZNI, KANCELARIE PRAWNE, DZIAŁY PRAWNE PLACÓWEK MEDYCZNYCH


DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W KONFERENCJI?

POZNASZ SWOJE PRAWA ORAZ DOWIESZ SIĘ JAK SKUTECZNIE ODPIERAĆ ZARZUTY ORAZ JAKIE PRZEPISY PRAWNE DAJĄ MOŻLIWOŚCI OBRONNE PERSONELOWI MEDYCZNEMU 

DOWIESZ SIĘ JAK PROMOWAĆ PRAKTYKĘ LEKARSKĄ / PODMIOT LECZNICZY I W JAKI SPOSÓB PRZYCIĄGAĆ PACJENTA

DOWIESZ SIĘ JAK DBAĆ O WIZERUNEK W INTERNECIE I KANAŁACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ORAZ SKUTECZNIE REAGOWAĆ

NAUCZYSZ SIĘ JAK POWINNA WYGLĄDAĆ KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA NA LINII LEKARZ – PACJENT

OTRZYMASZ WIEDZĘ ODNOŚNIE TEGO JAKA JEST ODPOWIEDZIALNOŚĆ KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ / ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZAWODOWA

UZYSKASZ INFORMACJE, JAKIE PRAWA MA PACJENT W RÓŻNYCH OBSZARACH DZIAŁALNOŚCI LECZNICZEJ

WYMIENISZ DOŚWIADCZENIA Z INNYMI LEKARZAMI I PRZEDSTAWICIELAMI BRANŻY MEDYCZNEJ

OTRZYMASZ STOSOWNE MATERIAŁY ORAZ PREZENTACJE PO KONFERENCJI

OTRZYMASZ MOŻLIWOŚĆ KONSULTACJI Z PRELEGENTAMI PO KONFERENCJI

WEŹMIESZ UDZIAŁ W OBIEKCIE O NAJWYŻSZYCH STANDARDACH W POLSCE 

 


  

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI I SKORZYSTANIA Z PREFERENCYJNEJ CENY

REJESTRACJA

 

Szanowni Państwo,

Po serii Konferencji, które odbyły się niemal w całej Polsce licząc od 2016 roku, po uczestnictwie w grupach nawet do 150 osób w gronie wybitnych praktyków pragniemy poinformować, że w 2024 roku odbędzie się kolejna edycja cyklu Forum Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia Innova Med Management 

W każdym mieście odbędzie się wiele tematów z zakresu zarządzania oraz prawa! Przyjmując teoretyczno - prawno - praktyczną formułę, w oparciu o zgłaszane przez Państwa propozycje tematów przygotowaliśmy dla Państwa program wraz z miastami na cały rok 2024. 

Udział w cyklu to m.in.:

 • Najwyższej jakości kadra merytoryczna
 • Połączenie teorii z praktyką + przykłady na bazie placówek medycznych
 • Dostęp do Innowacji w obszarze Ochrony Zdrowia
 • Edukacyjno wypoczynkowy charakter
 • Nocleg, lunch oraz uroczysta część wieczorna
 • Materiały edukacyjne dla uczestników

Każda konferencja odbędzie się w ekskluzywnym Hotelu o wysokim standardzie, dlatego też mamy nadzieję, że w tym roku spotkamy się z Państwem i wymienimy doświadczeniami i wiedzą. 

Grupa docelowa:

Dyrektorzy Szpitali (Naczelni, ds. lecznictwa, techniczni, finansowi, Dyrektorzy Przychodni, SPZOZ, Zarządy Spółek Medycznych, Właściciele Placówek Prywatnych

 

 

II edycja konferencji medycznej

Forum Dolnośląskie DOLMED.Tech już 21-22 września 2023r.

w DCS Polana Jakuszycka

Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A. wraz z UDS Sp. z o.o. zapraszają do udziału w II edycji konferencji, pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego, skupiającej się na technologiach medycznych. Ideą naszego wydarzenia jest tworzenie platformy do dyskusji dla świata nauki, technologii i biznesu w ochronie zdrowia.
Forum Dolnośląskie Dolmed.Tech odbędzie się w dniach 21-22. IX. 2023 r. w Dolnośląskim Centrum Sportu - Polana Jakuszycka.

REJESTRACJA

 


CENY:

REJESTRACJA


Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na konferencję "Prawo, zarządzanie, marketing w Ochronie Zdrowia". Konferencja została przygotowana w oparciu o ankiety, kierowane do Managerów Ochrony Zdrowia oraz Kadry Zarządzającej podmiotami leczniczymi. Spotkanie zostało przygotowane przy współpracy merytorycznej z największą kancelarią woj. Łódzkiego, Fortak & Karasiński. Współorganizatorem konferencji jest STOMOZ - Stowarzyszenie Menedżerów Opieki Zdrowotnej.

Spotkanie jest również odpowiedzią na potrzeby wszystkich osób, które z różnych przyczyn nie mogą brać udziału w formule stacjonarnej.


W trakcie konferencji dowiedzą się Państwo:

- Czy będzie nas czekać reforma ochrony zdrowia?
- Jak się nie martwić i mysleć pozytywnie, będąc tym samym skutecznym managerem?
- Jak skutecznie prowadzić marketing medyczny?
- Na co zwracać uwagę przy kontroli Inspekcji Sanitarnej?
- Jaki jest przegląd orzecznictwa sądowego w zakresie wynagrodzeń dla personelu medycznego?
- Jakie są nowe zmiany obszarze Elektronicznej Dokumentacji Medycznej?
- Jak dbać o bezpieczeństwo podmiotu leczniczego i Pacjenta mając na uwadze sytuację związaną z wojną na Ukrainie

 

Udział w konferencji on - line to spotkanie z wieloma ekspertami branży medycznej


Cena

370 zł netto za podmiot - można zgłosić z 1 podmiotu dowolną ilość

osób w ramach opłaty wpisowej

zamiast 600 zł netto dla pierwszych 70 placówek

 


POBIERZ PROGRAM


Profil odbiorców:

 • Managerowie i Dyrektorzy Szpitali, Zastępcy, Zarządy Spółek Medycznych, Kierownicy POZ
 • Działy prawne podmiotów leczniczych
 • Personel Administracyjny

Korzyści udziału:

Konferencja online - możesz wziąć udział w dowolnym miejscu!

Możliwość zadawania pytań w trakcie i po konferencji
- nasi eksperci to wieloletni praktycy branży medycznej w tym również managerowie placówek medycznych!

Certyfikat uczestnictwa - wysyłany pocztą po konferencji


Wśród prelegentów i ekspertów:

     

Ewelina Soboń - radca prawny/Senior Lawyer

Lawyer, Radca Prawny. Specjalizuje się w obszarze prawa cywilnego i medycznego. Zajmuje się głównie obsługą prawną podmiotów leczniczych - prowadzeniem postępowań sądowych, zastępstwem procesowym przed Sądami i urzędami oraz przygotowywaniem opinii prawnych. Pracę magisterską poświęconą zagadnieniom z zakresu cywilnego postępowania dowodowego obroniła w Katedrze Postępowania Cywilnego II pod kierunkiem prof. zw. dr hab. A. Marciniaka z wynikiem bardzo dobrym. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Kancelariach prawnych w Łodzi oraz odbywając praktykę w sądach i w Klinice Prawa przy WPiA UŁ. Odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

 

    

Marta Byzdra-Pawlak - radca prawny/Practice Partner

Practise Partner, Radca Prawny specjalizuje się w obszarze prawa cywilnego, w tym procesowego i medycznego, a także sprawach za zakresu prawa pracy. W Kancelarii zajmuje się obsługą prawną podmiotów leczniczych, jak również sporami sądowymi. Świadczy również pomoc prawną jako obrońca reprezentujący lekarzy przed organami dyscyplinarnymi izb lekarskich. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze organów administracji publicznej oraz prawa administracyjnego. Odbyła szereg szkoleń dotyczących skutecznego prowadzenia postępowań sądowych, jak również w zakresie prawa ochrony zdrowia. Autorka publikacji dotyczących wykonywania zawodu lekarza oraz z zakresu funkcjonowania podmiotów leczniczych. Odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

 

    

Ewelina Soboń - radca prawny/Senior Lawyer

Lawyer, Radca Prawny. Specjalizuje się w obszarze prawa cywilnego i medycznego. Zajmuje się głównie obsługą prawną podmiotów leczniczych - prowadzeniem postępowań sądowych, zastępstwem procesowym przed Sądami i urzędami oraz przygotowywaniem opinii prawnych. Pracę magisterską poświęconą zagadnieniom z zakresu cywilnego postępowania dowodowego obroniła w Katedrze Postępowania Cywilnego II pod kierunkiem prof. zw. dr hab. A. Marciniaka z wynikiem bardzo dobrym. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Kancelariach prawnych w Łodzi oraz odbywając praktykę w sądach i w Klinice Prawa przy WPiA UŁ. Odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

 

    

Natalia Zbrojewska - adwokat/Lawyer

Specjalizuje się w obszarze prawa cywilnego procesowego i materialnego, prawa gospodarczego, jak również prawa rodzinnego. Zajmuje się także sądową reprezentacją klientów przed sądami powszechnymi i organami administracji publicznej. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Pracę magisterską poświęconą tematyce błędu jako wady oświadczenia woli obroniła w Katedrze Prawa Cywilnego. W 2018 roku ukończyła podyplomowe studia „Prawo Spółek Handlowych”. Odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobyła współpracując z łódzkimi kancelariami adwokackimi.

 

    

dr Ewelina Tylińska-Kałuża - adwokat/Senior Lawyer

Senior Lawyer, Adwokat specjalizujący się w obszarze prawa cywilnego, w tym procesowego i medycznego, a także w prawie egzekucyjnym. Klientom pomaga głównie w prowadzeniu spraw sądowych, w tym skomplikowanych. Wspiera podmioty lecznicze w bieżącej działalności oraz negocjacjach z kontrahentami. Jest autorką publikacji naukowych, np. „Współczesne tendencje w prawie ochrony konkurencji. Egzekwowanie prawa ochrony konkurencji i konsumentów – droga wyłącznie publiczna czy również prywatnoprawna?” [w:] Tendencje rozwojowe prawa administracyjnego, red. E. Kruk, G. Lubeńczuk, T. Drab, 2017 Wydawnictwo UMCS, „Granice rozszerzonej prawomocności materialnej wyroku w sprawach o uznanie postanowień wzorca umowy za niedozwolone wpisanego do rejestru postanowień wzorców umowy uznanych za niedozwolone”, 2014 Przegląd Ustawodawstwa Gospodarczego. Odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji

      Dariusz Rajczyk - Prezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia Menedżerów Opieki Zdrowotnej, Prezes Oddziału Śląskiego Stowarzyszenia Menadżerów Opieki Zdrowotnej. Były Prezes Śląskiego Związku Pracodawców Zakładów Opieki Zdrowotnej. Z sektorem Ochrony Zdrowia związany od 1998 roku. Zarządzał Publicznymi i Niepublicznymi Jednostkami Ochrony Zdrowia. Był Dyrektorem Regionalnym jednej z największych w Polsce sieci medycznych Laboratoriów Diagnostycznych.
Obecnie jest Prezesem Centrum Medycznego „SILESIANA” Sp. z o.o.
STUDIA:
Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego – magister zarządzania i marketingu
Studia Podyplomowe Akademia Polonijna w Częstochowie Zarządzanie Placówkami Służby Zdrowia
Instytut Organizacji i Zarządzania w Przemyśle ORGMASZ” w Warszawie - Analityk Zarządzania
Akademia Ekonomiczna w Katowicach - Zarządzanie Spółką Prawa Handlowego Ochrony Zdrowia
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Standardy Europejskie w rachunkowości i finansach
Zdany egzamin na Członka Rady Nadzorczej Spółek Skarbu Państwa
MBA w ochronie zdrowia – PROMETRIQ Akademia Zarządzania - Sopot

 

    

 

Prof. Robert Socha - doktor habilitowany nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie i  pracownik naukowo-dydaktyczny Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Członek wspierający STOMOZ. Pełni ponadto funkcję dyrektora Centrum Badań nad Bezpieczeństwem Transgranicznym w Cieszynie, dyrektora Akademickiego Centrum Edukacji o Auschwitz i Holokauście w Dąbrowie Górniczej oraz Kierownika Sekcji Towarzystwa Wiedzy Obronnej. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, Uniwersytetu Wrocławskiego i Akademii Sztuki Wojennej. Członek rad naukowych kilku czasopism, a obecnie redaktor naczelny półrocznika "Security Forum". Jest autorem i współautorem blisko dwustu opracowań publikowanych w Polsce i kilkunastu innych krajach, a dotyczących: policji, bezpieczeństwa wewnętrznego państwa, bezpieczeństwa lokalnego, zarządzania kryzysowego oraz organizacji działań administracji publicznej w warunkach nadzwyczajnych zagrożeń. Obecnie obszarem jego badań naukowych jest współczesny wymiar bezpieczeństwa pacjenta.

Za działalność na rzecz bezpieczeństwa, nauki i dydaktyki oraz popularyzacji wyników badań wielokrotnie wyróżniany odznaczeniami państwowymi (Brązowy Krzyż Zasługi) i resortowymi (odznaka honorowa Ministra Zdrowia „Za zasługi dla ochrony zdrowia”) oraz nagrodami terenowych organów administracji rządowej i samorządowej (honorowa złota odznaka Marszałka Województwa Śląskiego „Zasłużony dla województwa śląskiego”), a także władz uczelni.

 

Maria Kurcz - Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Przychodni Miejskiej w Józefowie.

Magister socjolog, magister Zdrowia Publicznego, audytor wewnętrzny w JST, pedagog i nauczyciel, trener interpersonalny z psychologii społecznej, wykładowca i egzaminator zawodowy.

 

dr Cezary Tomiczek - wykładowca akademicki, CENTRUM BADAŃ NAD BEZPIECZEŃSTWEM SYSTEMU OCHRONY ZDROWIA. Jest specjalistą ds. zarządzania, posiada szczególne osiągnięcia w zarządzaniu bezpieczeństwem. Absolwent prestiżowych kierunków menedżerskich Doctor of Business Administration, Master of Business Administration. Członek ważnych instytucji związanych z zarządzaniem placówką medyczną - Stowarzyszenia Menedżerów Opieki Zdrowotnej czy Związku Szpitali Powiatowych Województwa Śląskiego. Pełnił również funkcję prezesa Centrum Zdrowia w Mikołowie Sp. z o. o.

Partnerzy Spotkania:

                             

  

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na Ogólnopolskie Certyfikowane Szkolenie pt.:

„Umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia – od kontraktowania po rozliczenia i kontrolę.”

Wyjątkowe szkolenie, dedykowane dla placówek ochrony zdrowia, prowadzone przez doświadczonych ekspertów kancelarii Fortak & Karasiński – największej kancelarii prawnej w województwie łódzkim wg Rzeczpospolitej.

- III moduły tematyczne

- 2 trenerów


Daty:

 • 31 marca 2023 – szkolenie on-line - czas trwania 10:00 - 14:00
 • 21 kwietnia – Łódź, Hotel, Hotel Novotel Centrum ****, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 11A, 90-368 Łódź - 10:00 - 16:00

Odbiorcy szkolenia:

 • Kadra zarządzająca podmiotami leczniczymi (szpitalami, prywatnymi centrami medycznymi, SPZOZ, przychodniami)
 • Działy: statystyki, kontraktowania świadczeń, rozliczeń NFZ, organizacyjnych, organizacyjno-prawnych 

  

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na szkolenie.

Aktualne wyzwania i zmiany w obszarze Elektronicznej Dokumentacji Medycznej
– co Kadra Zarządzająca i Managerska powinna wiedzieć

W trakcie szkolenia dowiecie się Państwo jak przebiegają procesy wymiany EDM, dlaczego należy raportować o zdarzeniach medycznych, jak można ułatwić pacjentom dostęp do dokumentacji medycznej, czy digitalizacja dokumentów jest konieczna, jakie są zalety wdrażania e-rozwiązań w placówce medycznej i jak z nich korzystać.


Program szkolenia

 1. Elektroniczna Dokumentacja Medyczna
  – obowiązki placówki medycznej wynikające z przepisów, jakie mogą być konsekwencje braku skutecznego wdrożenia e-rozwiązań w placówce medycznej. Czym różni się Dokumentacja medyczna prowadzona w postaci elektronicznej od Elektronicznej Dokumentacji Medycznej. Jak zapewnić bezpieczeństwo EDM w placówce medycznej.
 2. Zdarzania Medyczne
  - jak i po co raportować o zdarzeniach medycznych, czy placówki komercyjne mają obowiązek raportowania.
 3. E-recepta i e-skierowanie jako dokumenty EDM
 4. Udostępnianie dokumentacji medycznej, digitalizacja dokumentacji papierowej
 5. Internetowe Konto Pacjenta i moje IKP jako narzędzia komunikacji z pacjentem.

 


Daty:

 • 28.03.2023 – szkolenie online, godzina 10:00 – 13:00

 • 20.04.2023 – szkolenie stacjonarne, Warszawa, godzina 10:00 – 15:00


Odbiorcy szkolenia:

Kadra zarządzająca i kierownicza podmiotami leczniczymi każdego rodzaju.


  

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na certyfikowane szkolenie dla managerów, właścicieli i dyrektorów podmiotów leczniczych.

Zapobieganie Roszczeniom Pacjentów oraz odpowiedzialność kadry zarządzającej - Praktyczne szkolenie dla kadry zarządzającej i personelu medycznego

Program szkolenia:

 1. Ryzyko związane z prowadzeniem działalności leczniczej
 2. Przegląd praw pacjenta
 3. Jakie konsekwencje niosą za sobą roszczenia pacjentów?
 4. Jaka jest odpowiedzialność kadry zarządzającej i medycznej w wyniku błędów?
 5. Odpowiedzialność podmiotu leczniczego
 6. Jak chronić swój personel w przypadku Pacjentów Agresywnych?
 7. Najpowszechniejsze błędy medyczne i zapobieganie im
 8. Odszkodowania (przegląd orzecznictwa)
 9. Ustawa o jakości i bezpieczeństwie Pacjenta
 10. Zgody na zabieg - o czym pamiętać?
 11. Roszczenia z tytułu NOP (Niepożądane Odczyny Poszczepienne)

 


Daty:

 • 5.04.2023 – szkolenie online, godzina 10:00 – 13:00

 • 6.04.2023 – szkolenie stacjonarne, godzina 10:00 – 15:00


Odbiorcy szkolenia:

Kadra zarządzająca i kierownicza podmiotami leczniczymi każdego rodzaju.

Personel Medyczny


 

Szanowni Państwo,

Po serii Konferencji, które odbyły się niemal w całej Polsce licząc od 2016 roku, po uczestnictwie w grupach nawet do 150 osób w gronie wybitnych praktyków pragniemy poinformować, że w 2023 roku odbędzie się kolejna edycja cyklu Forum Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia Innova Med Management 

W każdym mieście odbędzie się wiele tematów z zakresu zarządzania oraz prawa! Przyjmując teoretyczno - prawno - praktyczną formułę, w oparciu o zgłaszane przez Państwa propozycje tematów przygotowaliśmy dla Państwa program wraz z miastami na cały rok 2023. 

Udział w cyklu to m.in.:

 • Najwyższej jakości kadra merytoryczna
 • Połączenie teorii z praktyką + przykłady na bazie placówek medycznych
 • Dostęp do Innowacji w obszarze Ochrony Zdrowia
 • Edukacyjno wypoczynkowy charakter
 • Nocleg, lunch oraz uroczysta część wieczorna
 • Materiały edukacyjne dla uczestników

Każda konferencja odbędzie się w ekskluzywnym Hotelu o wysokim standardzie, dlatego też mamy nadzieję, że w tym roku spotkamy się z Państwem i wymienimy doświadczeniami i wiedzą. 


TERMINY I MIEJSCA DO WYBORU:

REJESTRACJA - 2-3 Marca 2023

REJESTRACJA - Sopot 25-26 Maja 2023

REJESTRACJA - Warszawa 5-6 Października 2023

REJESTRACJA - Krynica Górska 7-8 Grudnia 2023

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI I SKORZYSTANIA Z PREFERENCYJNEJ CENY 

 

 ZAPOZNAJ SIĘ Z PROGRAMEM WYDARZENIA 

POBIERZ PROGRAM