Wstępny plan naszych konferencji w 2020 roku!

Zapraszamy do zapoznania się z nim:

 

Szanowni Państwo,

Po serii Konferencji, które odbyły się niemal w całej Polsce, po uczestnictwie w grupach nawet do 150 osób w gronie wybitnych praktyków pragniemy poinformować, że w 2020 roku odbędzie się kolejna edycja cyklu Forum Kadry Zarządzającej i Ochrony Zdrowia Innova Med Management. W każdym mieście odbędzie się wiele tematów z zakresu zarządzania oraz prawa! Przyjmując teoretyczno - prawno - praktyczną formułę, w oparciu o zgłaszane przez Państwa propozycje tematów przygotowaliśmy dla Państwa program wraz z miastami na cały rok 2020. 

Każda konferencja odbędzie się w ekskluzywnym Hotelu o wysokim standardzie, dlatego też mamy nadzieję, że w tym roku spotkamy się z Państwem i wymienimy doświadczeniami i wiedzą. 

Terminy:

7 lutego Gdańsk » 28 lutego Łódź » 27 marca Wrocław » 24 kwietnia Kraków »
16 maja Warszawa » 22 maja Poznań » 29 maja Katowice » 25 września Lublin » 
20 listopada Rzeszów

Rejestracja

REJESTRACJA Gdańsk 07.02  REJESTRACJA Łodź 27.02  REJESTRACJA Wrocław 27.03  REJESTRACJA Kraków 24.04 

REJESTRACJA Warszawa 16.05  REJESTRACJA Poznań 22.05  REJESTRACJA Katowice 29.05  REJESTRACJA Lublin 29.09

REJESTRACJA Rzeszów 20.11


 

POBIERZ PROGRAM  KONGRESU »

REJESTRACJA »

Wakacyjne wyjazdowe Forum Dyrektorów Szpitali i Managerów Ochrony Zdrowia – Dubaj

10 – 16 sierpnia, Hotel Aloft Palm Jumeirah 

to wyjątkowe spotkanie, gdzie poruszone zostaną najważniejsze aspekty w obszarze zarządzania w Ochronie Zdrowia w jednym z najlepszych Dubajskich Hoteli w opcji All Inclusive.

Informacje podstawowe

Hotel otwarty w 2018 r., wspaniale położony, zaprojektowany w nowoczesnej, żywej stylistyce, wibrujący energią. Rewelacyjne widoki, otwarte przestrzenie, fantastyczne restauracje, doskonała obsługa, wiele atrakcji, prestiżowa marka. Jedno z najmodniejszych miejsc w Dubaju!Wstępny plan naszych innych konferencji w 2020 roku!

Zapraszamy do zapoznania się z nim:

Pobierz w PDF