Mamy zaszczyt poinformować, że Naczelna Rada Pielęgniarek i Położonych objęła patronatem honorowym Ogólnopolski Kongres Praw Pacjenta.


 

Oto nasi prelegenci, z którymi spotkają się Państwo podczas cyklu konferencji Innova Med Hospital Management w drugiej połowie roku.

Terminy oraz wykaz miast znajdą Państwo w kalendarzu na stronie. Zapraszamy serdecznie do rejestracji. 

Portal Farmacja Praca patronem cyklu konferencji Innova Pharm Management.

Portal FarmacjaPraca to jedyna taka przestrzeń skupiająca polską branże farmaceutyczną.
Jedną z głównych funkcjonalności serwisu jest dedykowany panel z ofertami pracy dla farmaceutów (magistrów oraz techników farmacji) oraz osób poszukujących zatrudnienia w tym obszarze (pomoc apteczna, manager aptek, kierownik/pracownik hurtowni farmaceutycznej).
FarmacjaPraca to także bank wiedzy na temat polskiego rynku farmacji. Otrzymują Państwo dostęp do #szortów, czyli najważniejszych informacji branżowych, dotyczących m.in. obowiązujących przepisów, zaleceń, decyzji, wydarzeń oraz leków. Na stronie działa też platforma z ofertami szkoleń oraz konferencji - ze szczególnym uwzględnieniem tych, które pozwalają na zdobywanie punktów edukacyjnych w programie szkoleń ciągłych.
FarmacjaPraca posiada ponadto katalog firm, których usługi i produkty kierowane są bezpośrednio do farmaceutów oraz właścicieli i kierowników aptek.
https://www.farmacjapraca.pl/

 


 

O Zarządzaniu słów kilka – Innova Med Management Łódź - Relacja

W dniu 17.02.2017 w hotelu Mhotel w Łodzi odbyła się konferencja z cyklu ‘’Innova Med Management’’.

W konferencji uczestniczyło łącznie ponad 100 osób z niemal każdego województwa!

 

Między godziną 8:30 a 9:00 trwała rejestracja uczestników oraz wymiana kontaktów i rozmowy przy porannej kawie. Każdy uczestnik miał możliwość zapoznania się z innowacyjnymi usługami medycznym Partnerów.

      

Spotkanie zostało zainaugurowane wykładem otwierającym pt. ‘’ Wyzwania i zmiany w sektorze Ochrony Zdrowia’’, który poprowadziły Agnieszka Pietrzak oraz Dominika Kałodziejska – Koza z Kancelarii Adwokackiej APDK.

Następny wykład został poprowadzony przez Pana Michała Roślewskiego z firmy ZUK Know How, a jego temat brzmiał ‘’ Budżetowanie i Controlling Finansowy w obliczu zmian oraz wyzwania jakie czekają Podmioty Lecznicze w ujęciu finansowym’’.

      

Kolejne wystąpienie pt. ‘’ Przykłady dobrych praktyk w budownictwie medycznym’’ poprowadził Pan Dariusz Matulski z firmy WARBUD S.A.

Po krótkiej przerwie kawowej, która była także idealną okazję do zadawania pytań prelegentom, odbył się podział na dwa bloki tematyczne. Blok I dotyczył zagadnień takich jak Wyzwania dla Dyrektorów Szpitali, Finansowe Inwestycji, Wydatkowanie Pieniędzy. Optymalizacja Kosztów, a Blok II był poświęcony tematyce – Prawa Pacjenta, Prawa Lekarza Jakość w Ochronie Zdrowia, NFZ.

Lista tematów BLOK I:

 • Dotacje UE w podmiotach leczniczych – jak się nie pogubić w obliczu narastającej biurokracji? - Piotr Nowak, MedycznIT
 • Poczta Pneumatyczna w Ochronie Zdrowia – Prosty Sposób na oszczędność w szpitalu - Przemysław Radecki, Systik
 • Jak można efektywniej wykorzystać wiedzę i czas pracy lekarza w szpitalu – Jan Siwek, Alstor
 • Innowacje w zakresie rozwoju telemedycyny w Polsce – Nowy Wymiar EKG – Monika Sobolewska, Diagnosis
 • Techniczne i Ekonomiczne Aspekty zastosowania odnawialnych źródeł energii – Marcin Kaczmarczyk, Ecojura
 • Optymalizacja pracy Działu Technicznego narzędziem oszczędności i poprawy bezpieczeństwa - Mgr. Inż. Grzegorz Nadolny – Samso / Rigel Medical

Lista tematów BLOK II:

 • Niektóre aspekty doskonalenia systemów zarządzania w placówkach ochrony zdrowia. - Georg Jankowski, IQS Med.
 • Jak przygotować się do wprowadzenia zmian w normie ISO 9001:2015 - Georg Jankowski, IQS Med.
 • Prawa Pacjenta oraz Prawa Lekarza – Jak bronić się przed roszczeniami Pacjentów? - Katarzyna Przyborowska, Kancelaria Lege Artis
 • ISO a akredytacja – Georg Jankowski, IQS Med.
 • Przebieg i nowe zasady zasady kontroli NFZ – Agnieszka Pietrzak, Dominika Kołodziejska - Koza, Kancelaria Adwokacka APDK
 • Aktualne wyzwania związane z kontraktacją NFZ – Agnieszka Pietrzak, Dominika Kołodziejska – Koza, Kancelaria Adwokacka APDK
 • Zmiany w Ochronie danych Osobowych. Zabezpieczenia kontra kary - Kancelaria Fortak&Karasiński

Wydarzenie zakończyło się o godzinie 16:00. O 21:00 odbyła się uroczysta część wieczorna zwieńczająca spotkanie. Przy smakowitym jedzeniu, w akompaniamencie muzycznym, o który zadbał DJ, nastąpiła integracja, wymiana poglądów i kontaktów.

   

Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom i uczestnikom, a także zachęcamy do uczestnictwa w naszych kolejnych konferencjach.

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do przeczytania relacji z Kongresu Innova Med Management w Łodzi na stronie naszego patrona medialnego - portalu medinwestycje.pl.

Artykuł znajduje się pod linkiem - http://www.medinwestycje.pl/relacja-kongres-innovamed-management


 

Temat prelekcji:
"Cztery innowacyjne sposoby na obniżenie kosztów i podwyższenie jakości świadczeń medycznych -Teleradiologia, transkrypcja medyczna, kontrola jakości i centralna archiwizacja danych."
Zapraszamy!


 

Prezes zarządu Piktorex Sp. z o.o. , Dyrektor Aegate Limited Polska, wykładowca na Wydziale Farmaceutycznym w Bydgoszczy, członek Okręgowej Rady Aptekarskiej w Warszawie. Ceniony w Polsce i na świecie ekspert w zakresie opieki farmaceutycznej, z ponad 16-letnim doświadczeniem w branży. Doktorant Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Posiada międzynarodowe doświadczenie w różnych sektorach: korporacje farmaceutyczne, placówki naukowe, organy rządowe i pozarządowe, firmy komercyjne, szpitale, apteki. Przez ponad 11 lat pracował w branży farmaceutycznej w Wielkiej Brytanii. Droga kariery zaprowadziła go również do Australii, Kanady i Finlandii, gdzie poznał w praktyce kolejne rynki farmaceutyczne. Należy do wielu branżowych organizacji, takich jak brytyjska Royal Pharmaceutical Society oraz polska Naczelna Izba Aptekarska. Aktywnie działa na rzecz poprawy zdrowia publicznego, bezpieczeństwa stosowania leków i eliminacji leków fałszowanych z obrotu detalicznego. Laureat wielu nagród i grantów na rozwój innowacji w Polsce, wynalazca i koordynator narzędzia opieki farmaceutycznej Lekolepki. Autor projektów, publikacji, uczestnik międzynarodowych konferencji.

Serdecznie zapraszamy.

 


 

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zakładki e-learning, gdzie specjalnie na rok 2017 przygotowaliśmy dla Państwa specjalny rabat na wszystkie kursy, organizowane przez IBF Group oraz MPE za które otrzymują Państwo punkty edukacyjne.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji!

Pozdrawiamy,

Zespół Innova


 

Informujemy, że firma Epic Look - Szkolenia medycyny estetycznej i kosmetologii przygotowała RABAT W WYSOKOŚCI -20% na WSZYSTKIE SZKOLENIA dla uczestników Międzynarodowy Kongres i Targi Innova Beauty&Pharm (28-30.10.2016).
Zachęcamy do skorzystania z promocji

Jednocześnie zapraszamy na wykład poprowadzony 29.10 podczas Międzynarodowy Kongres i Targi Innova Beauty&Pharm (28-30.10.2016) przez Pana Filipa Lewandowskiego z Epic Look - Szkolenia medycyny estetycznej i kosmetologii. Wykład odbędzie się w godzinach 9:30 - 10:30, a jego tematyka to ''Zabiegi medycyny estetycznej w gabinecie kosmetycznym – praktyka vs. teoria.''

 

 

 

 


 

 

 

Informujemy, że podczas wydarzenia Międzynarodowy Kongres i Targi Innova Beauty&Pharm (28-30.10.2016) odbędzie się losowanie bardzo cennych nagród, które ufundował sponsor - firma BDSwiss.
Podczas 3 dniowej konferencji zostaną wylosowane wśród uczestników 3 nagrody:
➡️ mini iPad
➡️ 2x 2000pln gotowe do inwestycji