Zapraszamy serdecznie wszystkich do skorzystania z naszej oferty szkoleń w 2019 r.

Rejestracja dostępna na naszej stronie internetowej dla poszczególnych szkoleń. Przedstawiamy pełen wykaz:

Turystyka Medyczna w praktyce

Jak skutecznie pozyskać Pacjenta z Zagranicy

Terminy szkoleń:

Wrocław 05.06 »

Warszawa 27.06 »

Rejestracja online dostępna na stronie dla poszczególnych szkoleń.

 

INFORMACJE:


Turystyka medyczna w praktyce czyli jak pozyskać pacjenta zagranicznego

Turystyka medyczna jest sektorem polskiej gospodarki, która jest wspierana finansowo przez Ministerstwo Rozwoju w roku 2017. Dodatkowo, Polska jako jedyny kraj wśród krajów Europy Środkowo-Wschodniej została umieszczona na mapie światowych preferowanych destynacji w turystyce medycznej wg. Medical Tourism Index. Polska została wyróżniona spośród innych krajów regionu i warto, aby placówki medyczne w Polsce były gotowe na przyjmowanie pacjentów zagranicznych.

Zapraszamy szczególnie na szkolenie właścicieli i menedżerów placówek medycznych, dyrektorów działów marketingu i sprzedaży.

Turystyka i medycyna to dwie prężnie rozwijające się gałęzie gospodarki. Ich przenikanie się powoduje w ostatnich latach intensywny rozwój turystyki zdrowotnej. Nowe technologie i dynamiczny rozwój telemedycyny ułatwiają komunikację lekarz-pacjent, pozwalają znaleźć najlepsze ośrodki lub niedostępne procedury medyczne.

Zarejestruj się już dziś !:

Wrocław 25.06 »

Warszawa 27.06 »  


Skontaktuj się z nami!:

Więcej informacji odnośnie kosztów uczestnictwa
oraz spraw organizacyjnych udzielamy pod:

Tel: +48 537 118 034 |  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.