Szanowni Państwo,

Po serii Konferencji, które odbyły się niemal w całej Polsce, po uczestnictwie w grupach nawet do 150 osób w gronie wybitnych praktyków pragniemy poinformować, że w 2018 roku odbędzie się kolejna edycja cyklu Forum Kadry Zarządzającej i Ochrony Zdrowia Innova Med Management. Tym razem w każdym mieście odbędzie się aż 5 krotnie więcej tematów! Przyjmując teoretyczno - prawno - praktyczną formułę w oparciu o zgłaszane przez Państwa propozycje tematów przygotowaliśmy opracowany program wraz z miastami na cały rok 2018. Dodatkowo proponujemy Państwu stoliki eksperckie, gdzie przedstawiciele kancelarii prawnych odpowiedzą na Państwa pytania prawne.

Każda konferencja odbędzie się w ekskluzywnym Hotelu o wysokim standardzie, dlatego też mamy nadzieję, że w tym roku spotkamy się z Państwem i wymienimy doświadczeniami i wiedzą. 

Serdecznie zapraszamy,
Zespół IBF

Data: 16.02.2018 Miejsce: Łódź, NoBo Hotel, ul. Liściasta 86

 

Pobierz Katalog   

Miejsce Konferencji:

Coraz częściej oczekujemy od swych podróży – niezależnie od ich celu - wartości poznawczych i nowych doznań estetycznych. Poszukujemy kameralnej atmosfery, przytulnych wnętrz, nowoczesnego designu oraz dyskretnej, troskliwej i spersonalizowanej obsługi.

Naprzeciw temu zapotrzebowaniu wychodzą boutique hotels, czyli hotele butikowe. Słowo „boutique” oznacza tu niepowtarzalność obiektu, niepowtarzalność i smak wystroju wnętrz, a także niepowtarzalny smak oferowanej przez hotel kuchni. Takim właśnie hotelem jest NoBo Hotel*** Łódź.

Wnętrza NoBo Hotel*** Łódź swym odważnym stylem i żywymi kolorami nawiązują do miasta Łodzi – niegdyś włókienniczego potentata, dziś jednego z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Łączymy mury ze szkłem, metalem, niekiedy również tworzywami sztucznymi oraz nowoczesnymi technologiami, telewizją kablową i bezprzewodowym dostępem do Internetu Wi-Fi. Oferujemy niepowtarzalny styl, coś co niektórzy nazywają „duszą”. Coś co sprawi, że poczujesz się u nas jak w domu i zapragniesz powrócić przy najbliższej możliwej okazji...Zobacz ofertę pokoi

Konferencje, spotkania i inne eventy

NoBo Hotel*** Łódź jest idealnym miejscem na konferencje, szkolenia, warsztaty, czy spotkania integracyjne. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie klimatyzowane, w pełni wyposażone sale konferencyjne z naturalnym oświetleniem oraz bezpłatny dozorowany parking. Dla osób ceniących sobie szczególny komfort oferujemy pokoje superior z licznymi udogodnieniami i klimatyzacją.

NoBo Hotel*** Łódź jest doskonale zlokalizowany - w samym sercu Polski, przy krajowej trasie A1 Gdańsk - Katowice - Wrocław, przy Aleji Włókniarzy łączącej część południową Łodzi z częścią północną. Stąd szybko trafisz do centrum miasta oraz na słynną w całej Europie ulicę Piotrkowską, znaną z największej ilości pubów, klubów i restauracji.

NoBo Hotel w łodzi

NASZA LOKALIZACJA

• szybki i wygodny dojazd do hotelu dzięki szerokiej trzypasmowej drodze
• łatwy dojazd do centrum miasta i innych ważnych miejsc w Łodzi:
• Manufaktura 7 minut,
• ul. Piotrkowska i centrum miasta 9 minut,
• Atlas Arena 10 minut,
• Wytwórnia 10 minut,
• Hala Expo 12 minut,
• lotnisko 16 minut,
• PKP Łódź Kaliska 9 minut,
• bliskość do wjazdu na autostradę A1 (Zgierz - Emilia)

WYRÓŻNIENIA I NAGRODY
• W 2014 roku NoBo Hotel*** został nominowany do nagrody "Best Hotel Award 2014 - Hotele w Łodzi" w konkursie organizowanym przez Firmę Global Hotels & Travels, pod honorowym patronatem Prezesa Polskiej Organizacji
Turystyczneji Prezesa Polskiej Izby Turystyki
• Hotelowa Restauracja "Kolory Wina" w roku 2013 została finalistą ogólnopolskiego konkursu "Food Business Awards" w kategoriach "najlepsze menu" oraz "restauracja hotelowa"
• W 2012 roku koncern PepsiCo zaprosił Restaurację „Kolory Wina” do współpracy przy ogólnopolskim projekcie „Posmakuj Innowacji z Pepsico”, zakończonym wydaniem książki kucharskiej z potrawami przygotowanymi przez Szefa kuchni Jarosława Bieńkowskiego
• NoBo Hotel*** w roku 2012 został nominowany przez czasopismo "Świat Hoteli" do nagrody "Profit Hotel Awards" w kategorii "hotel biznesowy"

Dojazd: